Aktuality

OZDOBTE SVOU GARÁŽ KLENOTY Z EDICE GOLD LINE

   Pro rok 2022 připravil Triumph limitovanou sérii motocyklů z řady Bonneville. Jedinečné barevné provedení doplněné o prémiové ručně malované zlaté detaily dělají z vybraných modelů opravdu neobyčejná umělecká díla.

   Tyto motocykly jsou výjimečné díky preciznímu umění linkování, které mají na starost ti nejzkušenější mistři ve speciální lakovně Triumph. Edice Gold line je specifická originální kombinací dvou barevných laků, jejichž přechod je dolpněn zlatou linkou. Ta vzniká pouze jediným pečlivým tahem za pomocí k tomu určeného štětce s měkkými vlákny a speciálně namíchaného zlatého laku. Hotová linka je následně překryta vrstvou bezbarvého laku. Každý kus je nakonec vlastnoručně podepsán umělcem, který linku maloval, což těmto motorkám dává punc jedinečnosti.

   Některé modely z této limitované série budou k dispozici i v našem dealerství Triumph Olomouc a to pouze v příští sezóně 2022, vždy pouze po jednom kusu konkrétního modelu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro další informace.

   Umění linkování vyžaduje ohromnou dávku trpělivosti, dovedností a dlouhé roky zkušeností. V minulosti jste tyto ručně malované linky mohli vidět například na motocyklu Street Twin Gold Line nebo Srambler 1200 Steve McQueen. Tento specifický druh lakování zdobí například také některé luxusní britské automobily.

BONNEVILLE BOBBER ZAPARKOVAL V SHOWROOMU

   Jednoznačně nejautentičtější sériově vyráběný bobber, jaký napříč světem nových motocyklů můžete mít, nyní opět skladem u nás na showroomu. Přestože se zdánlivě termíny "bobber" a "sériově výráběný" vzájemně vylučují, tento motocykl svému jménu dostává v takové míře, že na něm uděláte dojem i mezi nejdrsnějšími puritánskými bikery!

   Přesně takový totiž Triumph Bobber je - surový, nekompromisní, provokativní, jednoduchý a hlučný. Kromě toho všeho navíc s ním získáte motorku spolehlivou, moderní, výborně ovladatelnou a hlavně bezpečnou.

   Pokud Vás představa takové motorky zaujala, zastavte se za námi na kávu a kus řeči. A zkuste si sami, jak byste se na ni cítili.

NOVÝ TIGER SPORT ASPIRUJE NA KRÁLE STŘEDNÍ TŘÍDY

   Portfolio středně velkých motocyklů rozšíří s příští sezónou nový model Tiger Sport 660. Bude tak již druhým motocyklem, kterýTriumph v této objemově nižší kategorii aktuálně nabízí. Stějně jako Trident i nový Tiger má ambice stát se špičkou ve své třídě.

   Náskok před konkurenčními adventure motocykly získává díky svému charakteristickému řadovému tříválci o objemu 660 ccm, který dosahuje maximálního výkonu 81 koňských sil (59,6,kW) při 10 250 otáčkách za minutu. Spolu s kroutícím momentem 64 Nm a provozní hmotností 206 kilogramů se tak můžeme těšit na opravdu hravý, výborně ovladatelný a na své poměry výkonný sportovní motocykl, který zároveň nabízí vysokou úroveň pohodlí pro dlouhé cesty s možností kompletní sestavy elegantně řešených kufrů.

   Nově vznikající kategorií motocyklů nižšího objemu cílí Triumph na muže a ženy, kteří touží po prémiovém a neobyčejném stroji, ale z různých důvodů si netroufají na velké a silné motocykly nebo si je v mladém věku zatím nemohou dovolit a chtějí začít s něčím jednodušším. Tiger Sport 660 představuje bezkonkureční kombinaci neotřelého designu, špičkové britské technologie, nadstandartní výbavy a přívětivě nízkých nákladů na provoz.

   Na showroomech dealerství Triumph v celé republice by se měl objevit již v únoru příštího roku spolu s další dlouho očekávanou novinkou, a to novou generací Tiger 1200. Srovnání těchtou dvou nových motocyklů bude jistě zajímavé. Zůstaňtě proto ve střehu a sledujte dění, ať Vám neutenčou další důležité informace.

NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO

V návaznosti na přesun showroomu jsme deaktivovali pevnou linku. Na prodejnu máme nyní nově zavedeno druhé mobilní číslo - volejte 606 823 648.

TRIUMPH OLOMOUC NA NOVÉ ADRESE!

Dlouho očekávané stěhování showroomu je konečně tady! Během července bude postupně probíhat stěhování do nových prostorů na ulici Balcárkova 5. Oficiálně bude provoz nové prodejny a servisu spuštěn 1.8.2021.

Můžete se těšit na dvě patra prodejní plochy, větší kapacitu servisu a prostorný dvůr pro parkování vašich motorek a posezení s kávou. Je pro nás důležité, abychom pro naše zákazníky zachovali přátelskou atmosféru našeho podniku, na jakou jsou zvyklí a zároveň dokázali nabídnout lepší zázemí.

O případných změnách smluvených servisů na přelomu měsíce s ohledem na stěhování servisu budeme individuálně telefonicky informovat.

ROZVOZ ZDARMA !

Každému, kdo si u nás koupí nový motocykl Triumph, ho doručíme až domů před dveře. Nově nabízíme rozvoz po celé České republice ZDARMA.